Atribuită Cumpărare directă

DRUM UNIT XEROX 5225 ROLE ADF XEROX 5225

Număr anunț
DA25073207
Autoritate contractantă
ORAS BABADAG (CUI 4508533)
Furnizor / câștigător
B & D CREATIVE SOFT SRL (CUI 32479093)
Cod CPV
30121200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.403 RON
Valoare atribuită
3.403 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.403 RON

din 3.403 RON estimat