Atribuită Cumpărare directă

Hartie termosensibila 49mm/50mm pt monitor Creative Medical; HARTIE EKG - ROLA 110MM / BTL 08; HARTIE EKG BTL - 08 - LT ROLA 210 MM; Hartie ekg Heart Screen Clinic

Număr anunț
DA25077970
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
22993200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
976,80 RON
Valoare atribuită
976,80 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

976,80 RON

din 976,80 RON estimat