Atribuită Cumpărare directă

PACHET FIRE DE SUTURA UPU ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25082860
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
AXABIO MEDICAL SRL (CUI 26931428)
Cod CPV
33141125-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.997,60 RON
Valoare atribuită
5.997,60 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.997,60 RON

din 5.997,60 RON estimat