Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine : Charger Victron Energy BlueSolar MPPT 150/45-Tr ( 12/24/48v-45A ) cod : SCC010045200 1 buc x 1630.54 lei Invertor solar Victron Multiplus 24V 3000W 70-50 cod : PMP243021011 1 buc x 5688.78 lei Acumulator Li-ion LiFeP04 100Ah Smart cod : BAT512110610 2 buc x 4161.92 lei
- Număr anunț
- DA25058855
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
- Cod CPV
- 09330000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.643,16 RON
- Valoare atribuită
- 15.643,16 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.