Atribuită Cumpărare directă

Lapte uht, 1.5%,ambalaj cutie tetrapack, 1L/buc, 12 buc/box, termen de valabilitate 5 luni, livrare in 72 ore. 80 litri / luna Perioada 01.02.2020 - 31.12.2020

Număr anunț
DA25070776
Autoritate contractantă
Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
Furnizor / câștigător
LACTACRIS COMERT SRL (CUI 36315697)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.666,40 RON
Valoare atribuită
2.666,40 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.666,40 RON

din 2.666,40 RON estimat