Atribuită Cumpărare directă

Pretul de catalog cuprinde valoarea de procurat si montat tamplarie pvc: - fereastra 1140 x 1240 = 1 buc - tija cremon = 2 buc x 1000 mm - glaf pvc = 4 ml

Număr anunț
DA25098351
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
Furnizor / câștigător
PNEUROSTEEL SRL (CUI 17388633)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
952,12 RON
Valoare atribuită
952,12 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

952,12 RON

din 952,12 RON estimat