Atribuită Cumpărare directă

Pachet placi medii de cultura Geloza Simpla/Agar nutritiv/Placa/Placi/Geloza/Medii cultura Geloza sange/Geloza + sange berbec/Blood Base Agar + 5 % Sange Berbec/Placa/Placi/Medii cultura Mueller Hinton cu sange/Sange/MH/Placa/Placi/Medii cultura Mueller Hinton Agar/MH/Placa/Placi/Medii cultura Chapman solid (Mannitol Salt Agar)/placa AABTL/Drigalski/placa Sabouraud Dextroza Agar/SD/Placa/Placi/Medii cultura UTI Agar/Placa/Placi/Medii cultura Bile Esculina Agar/placa/Medii turnate in placi

Număr anunț
DA25065169
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
424,50 RON
Valoare atribuită
424,50 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

424,50 RON

din 424,50 RON estimat