Atribuită
Cumpărare directă
Canon I-Sensys MF4450 Toner OEM Canon CRG-728 CRG-728 (728) CRG728 CARTUS TONER 2.1 ORIGINAL CANON L150 L170 L 150 L 170 L 410 L410 D520 D 520 OEM = 2 buc. Transportul inclus in pret. Termen de livrare 10 zile. Beneficiar : FSEGA proiectul privind Invatamantul Secundar ROSE, subproiect : Implicare,calitate,studenti promovabili-un obiectiv realizabil (Epromovat). Solicitant: Geczi Felicia
- Număr anunț
- DA25054684
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 414,78 RON
- Valoare atribuită
- 414,78 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.