Atribuită Cumpărare directă

COLEUS STAINED GLASSWORKS SPACECAKE 415 buc X 1.945 lei COLEUS MAIN STREET FIFTH AVENUE 415 buc X 1.945 lei

Număr anunț
DA25082882
Autoritate contractantă
Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
Furnizor / câștigător
SOLMIXFLOR SRL (CUI 34297691)
Cod CPV
03451000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.614,35 RON
Valoare atribuită
1.614,35 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.614,35 RON

din 1.614,35 RON estimat