Atribuită
Cumpărare directă
IGIENOL DEZINF.UNIV.1L BU 1 1 9,15 IGIENOL DESIF.UNIV EUCAL. BU 2 1 18,30 DOMESTOS PINE 1L RE 6 1 49,08 IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE BU 1 1 9,15 BREF POWER ACTIV OCEAN3X5 BU 2 1 21,24 AMBULEX MAN.LATEX L 100BU CU 4 1 71,20 WIPE OUT CLOR 2L RE 6 1 17,10 RIVEX PRAF CURATAT 500G RE 5 1 21,45 SANO FLOOR S-255 DETERG.P BU 4 1 88,60 PRONTO SPR.SUP.FL300ML+33 TU 3 1 38,40 WIPE OUT GEAM BLUE REZ750 RE 6 1 13,20 NUFAR PT FAIANTA 1L RE 6 1 38,88 MADERO/EPACK LAV.MICR.UNI BU 3 1 22,95 ROPACK BURETI VASE 10BUC PG 1 1 5,16 MULTI MAN CAUCIUC MARI BU 4 1 13,16 JASOL SAPUN LICHID 5L BU 1 1 17,12 EPACK SACI 60L 20BUC BU 4 1 14,56 FINO SACI MENAJ 160L 10BU RE 4 1 40,72 OTI SACI MEN.35L 50X6050B BU 4 1 15,28 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 2 40 33,60 MONA ALC.SANIT.70%500ML B RE 1 6 22,62 WIPE OUT SAP.L.GINGER1L BU 1 1 4,31 WIPE OUT SAP.L.PIERS1L BU 1 1 4,31 STROHM MULTIPRIZA 6PR 5M BU 2 1 58,80 GPV PLIC TC4 GUMAT PC 2 25 15,00 ROM PLIC B4 BURD.SIL.KRAF IF 2 10 30,00 DAC BON CONSUM COLECTIV/1 IF 1 2 11,74 DAC NIR A4/2EX/50 SETURI BU 1 1 11,34 MP CAPSATOR 20 COLI 24/6, BU 1 1 10,07 MP CAPSE 24/6,1000BUC/CUT SE 1 10 15,00 DON TUS PT STAMPILA 30ML/ BU 3 1 13,08 OTI LAVETA 40X40CM BU 4 1 16,76 SELGROS MOP BUMBAC XXL 25 SE 3 3 29,52 TRAFFIC H.COP A4 80 GR/CU BU 2 5 98,20 RTC DOSAR PP PERF/25 BUC BU 2 25 22,50 DRB FILE PROT A4/100 BUC/ SE 7 1 46,97 CANON CALCULATOR BIROU BU 1 1 19,99
- Număr anunț
- DA25082921
- Autoritate contractantă
- Liceul Agricol Poarta Alba (CUI 4300663)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 988,51 RON
- Valoare atribuită
- 988,51 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.