Atribuită Cumpărare directă

• Placa sintetica 18 mm, picioare cu inaltime reglabila, dotata cu postav semilent verde • Accesorii: doua tacuri de biliard 140cm, set de bile biliard 57 mm (7 plin, 7 pe jumatate, 1 alb si 1 bila neagra), perii pt curatarea protejata a imbracamintii, triunghi biliard si creta • Greutate - kg 118 • Dimensiune exterioara – cm - ±3cm 214*122 . • Dimensiune camera – cm (cu tac 147cm) ±3cm 483*390

Număr anunț
DA25085651
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
37533500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.018 RON
Valoare atribuită
2.018 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.018 RON

din 2.018 RON estimat