Atribuită
Cumpărare directă
IGIENOL GEL DEZINFECTANT MAINI 200ML 20X13,9; PROSOP V VERDE 20SETURI/BAX 200FOI/SET 2X48; PROSOP RULOU MINI 60M 6ROLE/BAX 2X27; HARTIE IGIENICA JUMBO GRI NATUR 300GR 2X20,4; HARTIE IGIENICA 32ROLE/BAX 10X13; BARA LEMN LACUITA 1.2M 20X2,1; FARAS CU LAMELA 5X2,2; MATURA PLASTIC FIR LUNG MECO M4 10X6,7' REZERVA MOP BUMBAC ZEBRA 10X3,2; LAVETE UMEDE 3/SET 10X2,5; SPALATOR METALIC INOX 3/SET 5X1,5; MANUSI UNICA FOLOSINTA 100/SET 10X1,6; MANUSI MENAJ CU BUMBAC 10X1,9; ALCOOL SANITAR 500ML 40X4,7; CLORAMINA 200TABLETETE 18X21,50; BIOCARPET 750ML 5X8,5; EFECT DETERGENT GEAM 750ML 10X5,5; SANO X CREEAM DETERGENT UNIVERSAL 500ML 10X6,5; EFECT DETERGENT VASE 1LITRU 10X5,3; SACI MENAJ 120LITRI 20X2,7; SACI MENAJ 240LITRI 5X8,1; ODORIZANT WC SOLID 20X1,7; DOMESTOS 750ML 20X5,9;
- Număr anunț
- DA25074392
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC BÎLTENI (CUI 4666371)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.225,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.225,30 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.