Atribuită Cumpărare directă

Contractul prevede asigurarea serviciilor de curatenie si intretinerea zilnica , cu materialele si aparatura specifica serviciilor prestate proprii furnizorului, a sediului AJOFM Constanta, str. Lacului nr.14, care are o suprafata de 1885,73 mp, desfasurata pe: D+P+M+Etj.1+Etj2 si trimestrial, executarea unei curatenii generale . Repartizarea timpului de lucru pentru serviciile de curatenie si intretinere zilnica este de 8 ore/zi, o persoana, in intervalul orar 12,00 -20,00 de luni pana joi, iar vinerea in intervalul orar 10,00 – 18,00 cu exceptia sarbatorilor legale. Serviciile de curatenie constau in: igienizarea grupurilor sanitare, spalarea pardoselilor umede si uscate, curatarea geamurilor,spalarea tocurilor usilor si geamurilor, curatarea birourilor , mobilierului si a echipamentelor electronice de praf, inlocuirea sacilor menajeri, completarea cu produse consumabile in grupurile sanitare, spalarea holurilor si scarilor, alte activitati specifice curateniei de intretinere, pentru sediul agentiei . Trimestrial, sa se asigure executarea unei curatenii generale a spatiului . Contractul se incheie pentru perioada 01.03.2020 - 31.12.2020.Prestatorul are obligatia de a lua masurile corespunzatoare in vederea prevenirii riscurilor profesionale, protectia sanatatii si securitatii personalului propriu, informarii si instruirii acestuia in domeniul securitatii si sanatatii in munca, eliminarii factorilor de risc si accidente, in conformitate cu legis. in vigoare.

Număr anunț
DA25093974
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA CONSTANTA (CUI 11343926)
Furnizor / câștigător
KARLA CLEAN SERVICES&MAINTENANCE S.R.L. (CUI 38444361)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.000 RON
Valoare atribuită
32.000 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.000 RON

din 32.000 RON estimat