Atribuită Cumpărare directă

ASIGURAM MENTENANTA UNUI SISTEM DE SUPRAVEGHERE COMPUS DINTR-UN DVR/NVR DOTAT CU UN NUMAR INTRE 25 BC CAMERE SI 40 CAMERE

Număr anunț
DA25090827
Autoritate contractantă
COMUNA DARASTI (CUI 4420856)
Furnizor / câștigător
SC Mesterii casei non-stop & oriunde (CUI 36049307)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.160 RON
Valoare atribuită
20.160 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.160 RON

din 20.160 RON estimat