Atribuită Cumpărare directă

PACHET PROTOCOL DELACO LAPTE CAFEA 10X7,5 MARGARITAR ZAHAR 200X5G P MOS COST.MIERE POLI500G JACOBS CAFEA 250G BELIN C.MULTIF100X1,5 G ENDLESS FATA MASA ALBA1,2 ARISTEA PAHARE ALBE166CC5 ARISTEA FARF.ALBE DES17CM ARISTEA FARF.ALBE PL20,3C CORONITA ZAHAR 1KG

Număr anunț
DA25062423
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,68 RON
Valoare atribuită
669,68 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669,68 RON

din 669,68 RON estimat