Atribuită
Cumpărare directă
GLETUL MESERIASULUI SAC 20KG buc 9 PACHET VOPSEA LAV INT 15L SI AMORSA 3L pac 1 AMORSA INTERIOR EXTERIOR 4L buc 1 SET BURETI PT SLEFUIT buc 1 EMAIL FAIN 0.75L ALB buc 4 EMAIL FAIN 0.75L MARO buc 1 GRUNDSOLV COMP.D509 0.9L buc 1 TRAFALET 230MM buc 1 PENSULA PLATA 30MM buc 1 PENSULA PLATA 80MM buc 1 PENSULA RADIATOR 30MM buc 1 PARCHET LAMINAT GOLD LINE 12MM D3881 1.293MP pac 25 PLINTA PVC DECOR 710 – 2.2m buc 10 SET 2 COLTURI INT PLINTA PVC D 710 set 3 SET 2 COLTURI EXT PLINTA PVC D 710 set 3 SET 2 PRELUNGIRI PLINTA PVC DEC 710 set 1 SET 2 TERMINATII PLINTA PVC DEC 710 set 1 DIBLU CUI CS PZ 6X60 100BUC set 1 3 BITI 25MM PZ2 set 1 SET 3 LAME LEMN 74MM U101BR set 1 SDS BURGHIU ZIDARIE 6X160MM buc 2 SURUB LEMN PZD 3X16 100BUC set 1 MEMBRANA GUTTABITUM P4 buc 2 MEMBRANA GUTTABITUM PA 4.5 buc 2 DISPERSIE BITUM SI CAUCIUC 10 KG buc 5 VOPSEA SI AMORSA BITUMINOASA 4.5 KG buc 4
- Număr anunț
- DA25065107
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.694,71 RON
- Valoare atribuită
- 2.694,71 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.