Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de tamplarie, instalare de usi si elemente conexe ptr Sc. Al. Odobescu si Liceu Tehnologic Doamna Chiajna, Pachet de 9 seturi USI AUTOMATE CU SUPRALUMINA Dimensiuni: L=1200 ÷ 2700 mm ; H=2700÷2950mm Tip: PONZI AS-3 profile de aluminiu Ponzi R50 cu supralumina, sticla duplex 5/1/5, clara, complet cu accesorii, inclusiv bordurarea zidului cu material compozit Culoare: RAL 9016 (alb) Actionare: electrica Ponzi AS-3 completa cu accesorii comanda si siguranta
- Număr anunț
- DA25053195
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL CHIAJNA (CUI 4364527)
- Furnizor / câștigător
- STAFF SRL (CUI 4280612)
- Cod CPV
- 45421100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158.600 RON
- Valoare atribuită
- 158.600 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.