Atribuită
Cumpărare directă
INTENSEC CYBER DIVISION SRL (membră a Grupului INTENSEC) în parteneriat cu FIRST MIXT DEVELOPMENT – 1MD SRL, organizează programului de perfecționare integrat ”CYBER-SECURITY ȘI INFORMAȚII CLASIFICATE”, în perioada 23-27 Martie 2020, la București, Hotel Internațional. La finalizarea programului de perfecționare participanții vor primi un certificat de absolvire pentru ocupația "specialist în proceduri şi instrumente de securitate a sistemelor informatice" cod COR 251402, acreditat de Ministerul Educației și Cercetării și Ministerul Muncii și Protecției Sociale precum și un certificat care atestă parcurgerea programului integrat
- Număr anunț
- DA25056249
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- INTENSEC RESEARCH DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 39776512)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.650 RON
- Valoare atribuită
- 6.650 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.