Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED 18,5'' wide AOC e970swn ; 16M DCR; 5ms; negru Raport imagine Ecran lat Diagonala ecran 18,5 in Dimensiune pixel 0,3 mm Tip panel LCD TFT TN Tehnologie backlight LED Suport tehnologie 3D Nu Tehnologie touch Nu Rezolutie recomandata 1366 x 768 pixeli Timp de refresh la rezolutie recomandata 60 Hz Dimensiune vizibila ecran 410 x 230 mm

Număr anunț
DA25073588
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30231000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,39 RON
Valoare atribuită
287,39 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

287,39 RON

din 287,39 RON estimat