Atribuită
Cumpărare directă
ALGOCALMIN 1G/2ML 2ML*5 FIOLE, APA PENTRU PREPARATE INJ. 10ML*10FL, CIPRINOL INJ 100MG/10ML*5AMP, DEXAMETAZONA ROMPHARM 4MG/ML 10 FIOLE*2 ML, ESMERON 10MG/ML 10ML *10FL, SEVO-ANESTERAN*250ML, SULFAT DE ATROPINA TAKEDA 1MG/ML 1ML * 5 FIOLE - ATROPINUM, VITAMINA B12 ZENTIVA 50MCG/ML*5FIOLE, XILINA 1% 100MG/10ML* 5FIOLE ZENTIVA, FUROSEMID 20MG/2ML * 5FIOLE - FUROSEMIDUM TINE LOC DE COMANDA
- Număr anunț
- DA25064760
- Autoritate contractantă
- SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33661200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.578,29 RON
- Valoare atribuită
- 1.578,29 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.