Atribuită
Cumpărare directă
LANT ANTIDERAPANT PENTRU AUTOUTILITARE - 185 / 75 R16C - 489 lei /set LANT ANTIDERAPANT PENTRU AUTOUTILITARE - 195 / 75 R16C - 489 lei / set LANT ANTIDERAPANT PENTRU AUTOTURISME - 215 / 65 R16 - 399 lei /set x 2 buc = 798 lei LANT ANTIDERAPANT PENTRU AUTOTURISME- 195 / 65 R16 - 349 lei / set
- Număr anunț
- DA25065212
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 44540000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.125 RON
- Valoare atribuită
- 2.125 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.