Atribuită
Cumpărare directă
NOTES ADEZIV 75X75 SET 40 AGRAFE 33MM 100/SET BUC 20 PLIC C6 AUTOADEZIV BUC 4000 PLIC C5 SILICONIC BUC 2000 CORECTOR BANDA ALBA OP BUC 25 CALCULATOR CANON WS1210 BUC 1 HARTIE CUB ALB 500C BUC 10 CAPSE 24/6 HERLITZ BUC 60 FILE PROTECTIE A4 SET 2 SFOARA BUMBAC BUC 5 TUS STAMPILA BUC 9 DOSAR INCOPCIAT 1/1 BUC 100 DOSAR SINA BUC 720 MAPA PLASTIC CU ELASTIC BUC 5
- Număr anunț
- DA25064704
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII BIHOR (CUI 13589510)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.460,63 RON
- Valoare atribuită
- 1.460,63 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.