Atribuită Cumpărare directă

Produse abrazive; discuri flex slefuit, suport pentru arici - 2 buc; panze slefuit, 10 buc/set - 10 seturi; smirghel - 30 ml.

Număr anunț
DA25068009
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
FILIPOS SRL (CUI 18377217)
Cod CPV
14811200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,80 RON
Valoare atribuită
163,80 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,80 RON

din 163,80 RON estimat