Atribuită Cumpărare directă

Manopera constatare functionare neconforma Generator Pramac GSW 65P, numar de identificare PEE2530213, motor/serie: Perkins 1103A-33TG2; Numar de referinta SEAP: Servicii de constatare functionare neconforma Gene

Număr anunț
DA25054777
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
Cod CPV
98300000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,40 RON
Valoare atribuită
143,40 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,40 RON

din 143,40 RON estimat