Atribuită
Cumpărare directă
Prezenta fisa tine loc de comanda ferma. Produs alcoolic gata de utilizare, pentru dezinfectia rapidã a suprafetelor si dispozitivelor medicale. Eficacitate bactericida, levurocida, micobactericida si virucida completa in doar 60 secunde. Testat conform standardelor EN13727, EN13624, EN13697, EN14348, EN14476 Producator: Dr. Schumacher GmbH - Germania Aviz MS: 4438BIO/02/12.24
- Număr anunț
- DA25071320
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN VRANCEA (CUI 7442859)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.205 RON
- Valoare atribuită
- 6.205 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.