Atribuită
Cumpărare directă
BATERIE ALCALINA AA – 4 BUC BATERIE ALCALINA AAA – 4 BUC PRAF DE CURATAT HARTIE IGIENICA ONDA PROSOP HARTIE ZZ HARTIE IGIENICA JUMBO SOLUTIE GEAM CLIN BURETE VASE CU CANELURA MANUSI MENAJ M-10 buc MANUSI MENAJ L-5 buc MOP ECOLOGIC - REZERVA PASTILE PISOAR MATURA PLASTIC DOMESTOS CIF CREMA MR. PROPER SAPUN LICHID 5L SACI MENAJ 35L SACI MENAJ 60L SACI MENAJ 120L PROSOP HARTIE OPTIMA DETERGENT ARIEL 2KG ODORIZANT CAMERA AIRWICK
- Număr anunț
- DA25070130
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
- Cod CPV
- 31440000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.586,48 RON
- Valoare atribuită
- 2.586,48 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.