Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a autovehiculelor (CASCO): - Microbuz,FIAT DIUCATO -Nr inmatriculare AR40SPP,Serie sasiu-ZFA25000001082512,Locuri 17,AN 2006 Acoperiri: conform conditiilor de asigurare ofertate SA: 5580 EUR PA: 2.740,79 ron Valabilitate de la: 24.02.20120-23.02.2021 Asigurator :UNIQA ASIGURARI SA Fransize deductibile la daune partiale=100 EURO Plata integral, inainte de emiterea politei.
- Număr anunț
- DA25093989
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.740,79 RON
- Valoare atribuită
- 2.740,79 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.