Atribuită Cumpărare directă

Halat tercot rosu cu maneca scurta marimea 50 = 1 buc Haina vatuita fas cu gluga detasabila marimea 50 = 1 buc Manusi HTP ICE marimea XL = 1 pereche

Număr anunț
DA25094775
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,64 RON
Valoare atribuită
134,64 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,64 RON

din 134,64 RON estimat