Atribuită Cumpărare directă

Detalii: 1. Sigiliul Cash Bag SP se poate marca permanent cu laserul. Aceasta marcare cu laser ofera o securizare ridicata deoarece nu poate fi stearsa sau inlocuita. 2. Tehnologia de sudare cu ultrasunete este folosita pentru a fixa permanent capacul sigiliului. Sudarea cu ultrasunete este prea puternica pentru a fi taiata sau deschisa prin fortare fara urme evidente. 3. Inchiderea cu un clip din metal ofera o forta mai mare de tragere pentru corpul sigiliului subtire si flexibil. 4. Tepii de pe spatele benzii sigiliului ofera o aderenta mai buna pentru pungi si materiale alunecoase 5. Dintii de închidere situati pe ambele parti ale mecanismului de închidere ofera o securizare mai mare. Aplicatii: - saci sau pungi pentru transportul de valori. Acest sigiliu este foarte folosit de banci, cargo aerian, servicii postale, managementul deseurilor, curierat, servicii de cash-in. Material: - Polipropilena/Nylon Dimensiune: - lungime de închidere 235mm, latime 6mm Personalizare: - numele companiei, logo Identificare: - serie numerica, cod de bare

Număr anunț
DA25087850
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
35121500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.440 RON estimat