Atribuită Cumpărare directă

UPS CENTRALE TERMICE SINUS PUR 1600W 12V KEMOT, COD URZ3411, Sursa de alimentare neintreruptibila cu tensiune de iesire sinus pur. Poate fi utilizata pentru : - alimentare pompe de incalzire de la central termica - instalatii de echipamente de automatizare folosind convectoare de caldura - alte dispozitive cu o putere de 700W (putere de varf 900W) Avand la iesire o tensiune sinusoidala pura, acest dispozitiv ofera o alimentare stabile catre sarcina si nu produce efectul de incalzire la sarcinile inductive (pompe si ventilatoare). Aparatul este dotat cu un afi?aj clar ?i transparent, cu LED-uri indicatoare ale starii actuale: - tensiune de intrare - tensiunea de ie?ire ?i frecven?a - nivelul de încarcare - nivelul bateriei Specificatii: Putere maxima invertor: 1600W Tip baterie: 12V DC Tensiunea maxima a bateriei: 15V DC Domeniul tensiunii de intrare 180 ~ 275V AC Frecventa de intrare: 45 ~ 60Hz Tensiune de ie?ire: 230V AC +/- 8% Frecventa de iesire: 50 / 60Hz +/- 0.5Hz Forma tensiunii de ie?ire: unda sinusoidala pura Eficien?a de conversie: > = 85% (DC-AC) Curent maxim de încarcare: 20A Timp de comutare: <= 4ms Protec?ie: suprasarcina, scurtcircuit, tensiune prea mare sau prea mica Temperatura de operare: 0-40 grade C Umiditate: 10 - 90% Greutate 14.95 kg Garantie: 12 luni Cod produs: URZ3411, f19.

Număr anunț
DA25075255
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.219 RON
Valoare atribuită
1.219 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.219 RON

din 1.219 RON estimat