Atribuită
Cumpărare directă
Alcool Sanitar UZ MEDICINAL Concentratie min 70%.Imbuteliat in PET Fl * 500 ml. CANTITATE < 239 FLACOANE / LIVRARE: PRET 3.50 RON/ FL * 500 ML. CANTITATE 240-480 FLACOANE / LIVRARE: PRET 3.35 RON/ FL * 500 ML. CANTITATE 481-1200 FLACOANE / LIVRARE: PRET 3.13 RON/ FL * 500 ML. CANTITATE > 1201 FLACOANE / LIVRARE: PRET 2.98 RON/ FL * 500 ML. Ambalaj: 12 Buc/ Bax. Aviz MS, Biocide Aviz MS NR.1308BIO/01-02/12.24 Utilizare recomandata: Antiseptic si dezinfectant utilizat pentru dezinfectia de rutina a suprafetelor si pielii, destinat utilizatorilor profesionali si pentru populatie. Solutie uz extern (biocid).
- Număr anunț
- DA25086041
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA ARGES (CUI 4122310)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 24322500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126 RON
- Valoare atribuită
- 126 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.