Atribuită Cumpărare directă

30 straturi adezive cu grosime totala de 2,4 mm. Contine un amestec antimicrobian si antifungic care distruge agentii patogeni(pana la 100 milioane bacterii pe gram). Covorul nu este doar bacteriostatic(nu impiedica doar dezvoltarea bacteriilor) ci datorita agentului chimic benzisothiazolin-3 -one, impregnat in covor, distruge microorganismele existente ( bacterii Gram pozitive, bacterii Gram negative si fungi patogeni). Mod ambalare: 30 folii/set

Număr anunț
DA25093192
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
Cod CPV
42924720-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat