Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Televizor LED Samsung 109 cm (43") UE43RU7172, Ultra HD 4K, Smart TV, WIFI, Ci + Conform specificatiilor tehnice din Oferta tehnica si financiara- Anexa la Comanda ferma care se va intocmi ulterior.

Număr anunț
DA25075575
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.301,68 RON
Valoare atribuită
1.301,68 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.301,68 RON

din 1.301,68 RON estimat