Atribuită Cumpărare directă

Gel ecograf / Gel ecografie / Gel ultrasunete 5L Prezenta tine loc de comanda

Număr anunț
DA25073634
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HARSOVA (CUI 4700791)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33712000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,94 RON
Valoare atribuită
124,94 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,94 RON

din 124,94 RON estimat