Atribuită Cumpărare directă

STATIV INOX CU 2 BOLURI, cod 27457 Stativ din inox cromat,cu bază din oțel inoxidabil și 5 roti din plastic, una cu frana. Înălțime reglabilă de la 60 la 95 cm. Stativul are doua boluri din oțel inoxidabil castron Ø 32 cm Bolurile au capacitate de 4 l Produsul se livrează sub formă de kit.

Număr anunț
DA25094612
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
33192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.197 RON
Valoare atribuită
1.197 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.197 RON

din 1.197 RON estimat