Atribuită
Cumpărare directă
BRÂNZĂ. Se obtine din lapte de vaca, proaspata, fara adaosuri de substante grase de alta natura decat grasimile din lapte. CAȘCAVAL. Aspect exterior neted, fara cute sau goluri, culoare de la alba la galbena deschis, consistenta usor elastica,la rupere se desface in fisii, miros placut caracteristic brinzeturilor oparite, gust placut. LAPTE CONSUM. Lapte de vaca pasteurizat, grasime 1,8%. Ambalat in pungi de polietilena destinate produselor alimentare de 1 kg. Este etichetat si marcat cu datele de fabricatie si valabilitate. TELEMEA. Bucati intregi,cu suprafata curata,consistenta uniforma,miros si gust placut specific branzei maturate din lapte de vaca. SMÂNTÂNĂ. Produs obtinut din lapte de vaca prin fermentare.Consistenta omogena,fluida,fara aglomerari, culoare alba-galbuie, uniforma, gust si miros placut aromat,, slab acrisor, fara gust si miros strain, grasime 32%.
- Număr anunț
- DA25096317
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP NR. 19, BOTOSANI (CUI 20404976)
- Furnizor / câștigător
- MILK SRL (CUI 14243875)
- Cod CPV
- 15542000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690,70 RON
- Valoare atribuită
- 690,70 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.