Atribuită Cumpărare directă

CRG-719H CRG719H Cartus Toner Canon CRG 719H / CRG719H original OEM CRG-719H 6.400k CE255X (55X) CARTUS TONER BLACK (12500 PAG) ORIGINAL HP LASERJET P3010 P3015 M521

Număr anunț
DA25074895
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centru Judetean Harghita (CUI 20659929)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.187,65 RON
Valoare atribuită
6.187,65 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.187,65 RON

din 6.187,65 RON estimat