Atribuită Cumpărare directă

Set complet de casti audiometrice TDH39, incorprate in atenuatoare Peltor cu cablu de legatura , stinga ,dreapta (rosu/albastru). Echipamentul va necesita recalibrare la schimbarea castilor.

Număr anunț
DA25082367
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI 9164147)
Cod CPV
33124130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.556 RON
Valoare atribuită
1.556 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.556 RON

din 1.556 RON estimat