Atribuită
Cumpărare directă
Se vor presta servicii de verificare a echipamentului de protectie, echipament utulizat la obiectivul turistic " Canionul si Tiroliana Sapte Scari" Se vor verifica dupa cum urmeaza : Casca de protectie - 175 buc.; Ham de siguranta-162 buc.; Lonje Isi Y - 305 buc.; Scripete-159 buc.; Carabiniere- 329buc. Serviciile se vor presta la punctul de lucru al beneficiarului.
- Număr anunț
- DA25069959
- Autoritate contractantă
- Regia Publica Locala a Padurilor Sacele RA. (CUI 18856511)
- Furnizor / câștigător
- XCAPE ADVENTURE SRL (CUI 37414010)
- Cod CPV
- 98390000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.795 RON
- Valoare atribuită
- 9.795 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.