Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de executie si montaj al unui parapet metalic.- strada Ecaterina Varga, Valenii de Munte, judetul Prahova

Număr anunț
DA25095432
Autoritate contractantă
ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
Furnizor / câștigător
TOMINA CONT SRL (CUI 7539550)
Cod CPV
45233141-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.951,40 RON
Valoare atribuită
2.951,40 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.951,40 RON

din 2.951,40 RON estimat