Atribuită
Cumpărare directă
Refil cartus laser 2 buc x 50 ron Cartus compatibil HP 12A 4 buc x 85 ron Cartus compatibil TN2320 1 buc x 85 ron Cartus compatibil Samsung D1052 1 buc x 105 ron UPS Mustek 800VA 1 buc x 325 ron SURSA SPACER 450W 1 buc x 70 ron Kingston a400s37/240g 1 buc x 195 ron Display laptop lenovo 1 buc x 350 ron
- Număr anunț
- DA25099984
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVEZI (PRIMARIA LIVEZI) (CUI 4278132)
- Furnizor / câștigător
- SIF SISTEM SRL (CUI 16368859)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.570 RON
- Valoare atribuită
- 1.570 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.