Atribuită
Cumpărare directă
- adeverinte necesare pentru salariati; - situatii recapitulative; - ordonanatari salariale; - operarea lunara si prelucrarea datelor in vederea obtinerii statelor de plata; - borderou fisiere pentru alimentare drepturi salariale; - date pentru generarea declaratiei 112; - inregistrarea ordonantarilor salariale si a notelor contabile. Se va incheia contract de servicii pe o perioada de 12 luni.
- Număr anunț
- DA25067707
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- ICIA SYSTEMS NET SRL (CUI 18221314)
- Cod CPV
- 79631000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.200 RON
- Valoare atribuită
- 25.200 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.