Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE Numar de referinta: ahar18.022 Pret de catalog: 1.373,12 RON / Unitate de masura Unitate de masura: pachet Cod si denumire CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) Descriere: smantana;oua;br top;aro casc;ceapa;morcov;ardei;gering file;zacusca;defne masli;bucegi pate;viva cer...
- Număr anunț
- DA25071737
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC HARALAMB VASILIU (CUI 4541882)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.373,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.373,12 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.