Atribuită
Cumpărare directă
opsele pe baza de apa in rasini acrilice, vinilice sau siloxanice cu inalta putere de acoperire, aspect lucios sau mat, aplicabile la exterior cat si la interior, cu aditivi antimucegai cu actiune permanenta si rezistenta la mediul alcalin. Recomandate si pentru restaurarea cladirilor istorice atat la interior cat si la exterior.
- Număr anunț
- DA25087100
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI 11178217)
- Furnizor / câștigător
- ADENDO & CO SRL (CUI 6968708)
- Cod CPV
- 44111400-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.088 RON
- Valoare atribuită
- 2.088 RON
- Data publicării
- 20.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.