Atribuită Cumpărare directă

Denumire: Smartphone Samsung Galaxy A40 (2019), Full HD+ Infinity-U display, Octa Core, 64GB, 4GB RAM, Dual SIM, 4G, 3-Camere: 25 mpx + 16 mpx + 5 mpx, Fast Charge, Black Cod producator: SM-A405FZKDROM Model Galaxy A40 (2019) Tip Candybar Dual SIM Da Tip SIM Nano-SIM Accesare simultana SIM Dual Standby Culoare Negru Dimensiuni 144.4 x 69.2 x 7.9 mm Greutate 140 g Carcasa Plastic Display Ecran Super AMOLED Culori 16 Milioane Rezolutie 1080 x 2340 pixeli Aspect Ratio 19.5:9 Marime display 5.9 inch Densitate pixeli 437 ppi Touchscreen Capacitive Procesor Model Cortex A73 + Cortex A53 Frecventa 2200 + 1600 MHz Nuclee Octa Core Chipset Exynos Model Chipset 7885 GPU Mali-G71 Memorie Memorie interna flash 64 GB RAM 4 GB Slot card microSD, pana la 512GB Caracteristici Slot microSD dedicat Stocare suplimentara Adauga 1TB stocare in OneDrive cumparand Office 365 Personal Camera Foto Camera foto principala Dual 16 + 5 mpx Camera foto secundara 25 mpx Tri-camera Fata 1x 25 mpx, Spate 1x 16 mpx + 1x 5 mpx Autofocus PDAF LED Flash Da Geotagging Da Touch focus Da Recunoastere faciala Da Panorama Da HDR (High Dynamic Range) Da Caracteristici Camera spate: 16 MP, f/2.0, PDAF 5 MP, f/2.2, 12mm, (ultrawide) Camera frontala: 25 MP Inregistrare Video Inregistrare video 1080p FPS (Frame Per Second) 30@1080p Sistem De Operare Sistem operare Android OS Versiune 9.0 (Pie) Performante Retea GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 20

Număr anunț
DA25064066
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI 34638446)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.866 RON
Valoare atribuită
4.866 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.866 RON

din 4.866 RON estimat