Atribuită Cumpărare directă

LIMITATOARE DE VITEZA SI CAPAC LIMITATOR DE VITEZA (40mm , cauciuc) - conform referat nr.5908/13.02.2020 (Serv.Urbanism)

Număr anunț
DA25095123
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
38571000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.831,90 RON
Valoare atribuită
3.831,90 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.831,90 RON

din 3.831,90 RON estimat