Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARTUSE Nr. Descriere articol Cantitate CN-213251 CANON MF264DW CARTUS TONER G&G PATENT FREE CRG-051H 4,1K COMPATIBIL (CU CHIP) 6 CN-213287 CANON MF264DW UNITATE CILINDRU CRG-051 23K COMPATIBIL 3

Număr anunț
DA25101389
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
TOKO SRL (CUI 6118600)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
676,20 RON
Valoare atribuită
676,20 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

676,20 RON

din 676,20 RON estimat