Atribuită Cumpărare directă

Prestatorul se obliga sa presteze servicii de formare profesionala - Performanță în sectorul public. Abordări practice în contextul modificărilor legislative in vederea dobandirii de noi cunostinte. Cursant din partea UATC Semlac: Cazacu Blanca Claudia, la modulele Achizitii publice si Managementul sistemului de control intern/managerial, in data de 03.03.2020 si in data de 06.03.2020 conform oferta si fisa de inscriere.

Număr anunț
DA25097973
Autoritate contractantă
COMUNA SEMLAC (CUI 3518830)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,18 RON
Valoare atribuită
462,18 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,18 RON

din 462,18 RON estimat