Atribuită Cumpărare directă

Lavete impregnate cu alcool -100 INDIVIDUAL – Serveţele dezinfectante pe bază de alcool, nu necesită clătire, se biodegradează 100%. Se utilizează pentru dezinfecţia suprafeţelor, tegumentelor în cazul injecţiilor, puncţiilor dar şi pentru dezinfecţia dispozitivelor medicale rezistente la alcool. Elimină 99,999% din germeni conform standardelor europene testate cf. EN 1276, EN 14561, EN 13727, EN 14562 Pachetele, contin 100buc lavete. Notificat MS ANMDM ca Dispozitiv medical CLS II a.

Număr anunț
DA25090107
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.015 RON
Valoare atribuită
1.015 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.015 RON

din 1.015 RON estimat