Atribuită Cumpărare directă

Cuplaj STRAUB OPEN FLEX 3, 1235.0 mm, PN10, EPDM/SS cu Strip Insert Caracteristici tehnice: - Gama de tolerante pentru cuplaj este1231 – 1239 mm; - Latime:210 mm; - Pentru dimensiunile complete, vezi pag. 62 din documentul atasat; - Cuplaj fara rezistenta axiala la tractiune – tevile conectate trebuind a fi ancorate; - Pot prelua contractiile si dilatatiile tevilor, functionand ca si compensatoare de dilatare; - Fluid: * Presiunea maxima de lucru:10 bar; * Temperaturi de lucru:-20°C - +100°C; - Constructie W5: Carcasa din otel inox AISI 316L, bolturi din otel inox A4 80, bare de tensionare din otel inox AISI 316L, garnitura interioara de etansare dintr-o bucata de EPDM, cuplajul se poate deschide, - - Cuplajul vine echipat cu o banda din otel inoxidabil / Strip insert / pentru protectia garniturii in caz de deflectie unghiulara si pentru marirea distantei intre tevile care se conecteaza - - Distanta maxima care se conecteaza:60 mm; Pretul este valabil numai pentru comanda a minim 3 bucati.

Număr anunț
DA25086336
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
AMIBLU ROMANIA S.R.L. (CUI 15016595)
Cod CPV
44163210-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.515 RON
Valoare atribuită
28.515 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.515 RON

din 28.515 RON estimat